Weekendowa jura

Krótki weekendowy wyjazd na Jurę. Głownie wędkowanie, standardowo, w granicach VI+ – VI.1 i rekreacyjne prowadzenia do VI. W tym jedno – sobotnie – VI.1 na Mniszkowej (Filarek).

W niedzielę za to wybraliśmy się szybko z rana pod Sokolicę (dzień wcześniej sprawdając samo podejście), gdzie robimy sobie Lot na Brandysa. Droga ani szczególnie trudna, ani wyjątkowo ładna, ale nareszcie znaleźliśmy czas, by zdobyć Sokolicę. Do tej pory czasu na to jakoś nie mogliśmy znaleźć.

Sobota: Łabajowa i okolice, Niedziela: Sokolica, Pytajniki i Rogata Grań. Na tej ostatniej przyjemny jest Zakład Pogrzebowy Kocia Wiara (VI.1), aż kusi by ją zrobić na własnej, bo asekuracja wygląda na pancerną…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Skałki i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>