Testy, pakowania i przymiarki

Wczorajszy wieczór częściowo został poświęcony przygotowaniom pod przyszłe wyjazdy i wyprawy. Do przymiarki czekał od chwili już nowy śpiwór, więc trzeba było wejść do środka i sprawdzić, czy pasuje.

tester

Jak widać tester nie narzekał, tylko zasunął się po nos i stwierdził, że wygodne. Dla porównania: ostatnie testy wyglądały tak:

tester_sm

Fjord Nansen został niestety odesłany. Puchowy Cumulus jednak zostanie.

Po przymiarce spakowaliśmy go do przenośnego woreczka. Tu proszę o wybaczenie wszystkich, którzy już z takimi śpiworami mieli do czynienia, bo ja takiego miałem pierwszy raz i będę się zachwycał jego wymiarami po spakowaniu. Opisywać nie trzeba, fota poniżej pokazuje skalę jego spakowania.

spiwor

Po rozpakowaniu z kolei śpiworek fantastycznie się powiększa, aż robi się cały puchaty (tak, nadal się będę zachwycał!).

Skoro już miałem spakowany śpiwór, a pod ręką miałem jeszcze mały namiot, to pozostało tylko wrzucić samopompę do worka i przymierzyć się do nowych toreb podsiodłowych od Rafała. Po spakowaniu wyglądało to tak jak na poniższym obrazku. Wewnątrz mamy namiot, matę samopompującą i śpiwór. Do tego jeszcze zostało miejsce na kilka drobnych pierdół (kurtka przeciwdeszczowa zmieści się pod gumę zaciskową na szczycie torby), zatem byłbym spakowany na cały wyjazd. A należy zauważyć, że drugą, identyczną torbę ma jeszcze Hipcia, więc przestrzeni na bagaż na wszystkie szybkie wypady mamy więcej niż dużo.

sakwa

Na tym skończyliśmy testy, wszystko zostało spakowane, a my wzięliśmy się za… Scrabble. A w związku z tym, że już dawno nie graliśmy (poza tym miałem fazę na robienie bezsensownych fotek), to i zrobiłem fotkę planszy po zakończeniu rozgrywki.

scrabble

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bzdury, Ze zdjęciem i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>