Sekcja wspinaczkowa (20)

Dzisiaj dwudzieste, jubileuszowe zajęcia. Zerknięcie w tył, szczególnie na okolice pierwszych spotkań, uświadamia, jak wielki postęp mamy za sobą.

Wybraliśmy się na rowerach, targając ze sobą wszystko w plecakach, bo sakwy czekają spakowane na wyprawę. Na miejscu okazało się, że niepotrzebnie wieźliśmy uprzęże i przyrządy, bo czekał nas trawers (obojgu po raz pierwszy udało się zrobić go do końca), a potem obwody. Na obwodach też same sukcesy… póki buła była z nami, można było powiedzieć, że coś na kształt techniki się pojawia; gdy buła się pożegnała (a skóra palców się skatowała), mieliśmy coś na kształt walki o życie wspomaganej resztkami techniki.

Postęp w porównaniu do ostatnich baldów widać wyraźny: oboje spokojnie sobie radziliśmy w trudnościach, do tego Hipcia przeszła wiele razy trawers najbardziej przewieszonego balda.

Jest moc!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ścianka, Sekcja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>